Sklep: Przyczepki Samochodowe w Niskich Cenach + Promocje na Akcesoria!

Można powiedzieć, że sezon na transport towarów przyczepkami samochodowymi pomału dobiega końca. Co prawda pogoda jest jeszcze słoneczna ale za miesiąc, może dwa, zaczną się pierwsze opady śniegu. Inaczej natomiast wygląda sytuacja, jeśli planujesz właśnie kupić nowy pojazd do własnych potrzeb. Końcówka sezonu powinna zmobilizować kupujących ze względu na niskie ceny i promocyjne oferty w moim sklepie.

Sklep PrzyczepyMarter.pl: Przyczepki Samochodowe w Niskich Cenach
Przyczepa Samochodowa Neptun z uchylną skrzynią i otwieranymi burtami, plandeka 80 cm


Duży Wybór Przyczep Samochodowych w Niskich Cenach

Oprócz prowadzenia tego bloga, który rozwijam aby przekazać swoją wiedzę o przyczepach samochodowych oraz kempingowych, prowadzę jednocześnie wypożyczalnię przyczep, która nie jednokrotnie pozwala mi zdobyć kolejne doświadczenia i zapoznać się z opiniami użytkowników naczepek. Od nie dawna rozpocząłem również sprzedaż nowych przyczep samochodowych oraz akcesoriów do nich. Na chwilę obecną w swojej ofercie posiadam blisko 30 przyczep samochodowych na placu co pozwala mi zaoferować odwiedzającym szeroki wybór produktów.

Pełną ofertę z cenami i danymi technicznymi znajdziesz na wybranych podstronach tego bloga, na profilu społecznościowym Facebook w zakładce Sklep oraz w wielu serwisach internetowych z ogłoszeniami. Oferty dodawane i aktualizowane są na bieżąco.

Sklep PrzyczepyMarter.pl: Przyczepki Samochodowe w Niskich Cenach
Przyczepka Samochodowa GN190 z resorem i amortyzatorem

W poprzednich wpisach umieściłem poradniki jak kupować przyczepy, na co zwrócić uwagę i w jaki sposób przewozić towary na swojej przyczepce podpiętej do samochodu. W tym poście chciałbym trochę bardziej szczegółowo opisać poszczególne modele przyczep, które dostępne są w sprzedaży w moim sklepie mieszczącym się na Przygoniu w gminie Dobroń tj. województwo łódzkie.

Tak jak wspomniałem oferta jest bardzo rozbudowana o różne modele. Kupujący może wybierać przyczepki o dowolnej konfiguracji: większe, mniejsze, z resorem oraz bez resora, jednoosiowe lub dwuosiowe. Część z przyczep samochodowych posiada zamontowane koło podporowe. Natomiast dla tych, którzy kupią nowy pojazd bez tego elementu przygotowałem specjalną promocję na ten element.

Wybrane przyczepki z oferty:

Przyczepa Motocyklowa MOTO N7-221 pm3 [GN202] ( 2 000 zł z VAT )
Możliwość transportu trzech motocykli...

Przyczepa Samochodowa RUSTIK N7-236 2 rt [GN100] ( 2 900 zł z VAT )
Dwuosiowa przyczepka lekka z otwieranymi przednimi burtami z możliwością ich demontażu.

Przyczepa Samochodowa RUSTIK N7-236 rtr resor [GN190] ( 2600 zł z VAT)
Przyczepa samochodowa z resorem i amortyzatorem dla lepszej stabilności i wytrzymałości.

Sklep PrzyczepyMarter.pl: Przyczepki Samochodowe w Niskich Cenach
Przyczepa Samochodowa Neptun Trailwood Lux ze sklejki

Budowa Przyczepy Samochodowej: Rama i Układ Jezdny. Podstawy Konstrukcji Przyczepki Lekkiej

W przeciwieństwie do samochodów, przyczepy nie posiadają własnego źródła napędu i przeznaczone są do ciągnięcia. W zamierzeniu ich twórców przyłączane są one z tyłu do pojazdów ciągnących, w większości przypadków - samochodów osobowych ale także busów, dostawczaków, autobusów czy samochodów ciężarowych. Wśród tego rodzaju pojazdów możemy także wyróżnić naczepy, które osadza się przednią częścią na ciągniku. Dlaczego zamiast samochodów stosujemy przyczepy? Ponieważ są one tańsze w użytkowaniu. Zestaw pojazdów - samochód plus przyczepa zużywają mniej paliwa, niż jakby przewożone tą samą ilość towaru dwoma samochodami... W budowie nadwozia samochód od przyczepy odróżnia to, że przy tej drugie nie ma kabiny dla pasażerów a jej jedynie zamontowana skrzynia ładunkowa.

Sklep PrzyczepyMarter.pl: Przyczepki Samochodowe w Niskich Cenach
Przyczepa Samochodowa jednoosiowa z otwartymi burtami. Przeglądaj blog PrzyczepyMarter.pl

Przyczepy samochodowe wyróżniają się bardzo prostą konstrukcją, na którą składają się układ jezdny i nośny, a sama konstrukcja ramy to dwie belki podłużne połączone poprzeczkami. W zależności od wielkości przyczepy (długości) stosuje się dwie, trzy bądź więcej belek w poprzek, umiejscowionych tuż pod skrzynią ładunkową. Dyszel przyczepki samochodowej zamontowany jest na stałe z ramą i nie ma możliwości kierowniczych.

W celu wypoziomowania przyczepy wykorzystuje się koło podporowe montowane przy dyszlu i ewentualnie podpory boczne w obejmach z tyłu.

Do przewozu cięższych rzeczy stosuje się przyczepki dwuosiowe. Różnica w budowie takiej osi, w stosunku do samochodowej, jest niewielka. Wykonana jest ona z rury albo częściej z profila o przekroju kwadratowym.

Sklep PrzyczepyMarter.pl: Przyczepki Samochodowe w Niskich Cenach
Przyczepa Samochodowa lekka 3.5 metra długa do przewozu małych pojazdów z tylnym podjazdem

Sklep z Przyczepami Samochodowymi Marter na Przygoniu

Zachęcam Cię do obserwowania mojego profilu na Facebook oraz kontaktowania się ze mną pisząc wiadomość e-mail blog@przyczepymarter.pl lub dzwoniąć +48 696 426 746.Dodaj Adres E-mail do Subskrybcji Bloga PrzyczepyMarter.pl


Zostaw swój adres e-mail w subskrybcji aby być powiadanym o publikowanych artykułach na blogu oraz o nowościach w ofercie sklepu z przyczepami samochodowymi oraz akcesoriami i dodatkami do nich.

Komentarze