Przyczepa Samochodowa Neptun Nordica N13-263 2 kps

Już na pierwszy rzut oka widać, że przyczepy z rodziny Nordica charakteryzują się dużą wytrzymałością konstrukcji i napisanie tego nie będzie przesadą ani reklamowym hasłem, które ma tylko zwabić klientów. Przyczepy z tej kategorii wyróżnia fakt, że posiadają one schowane koła pod skrzynię załadunkową przez co bez przeszkód towar może być na nie załadowany wózkiem widłowym. Model Nordica N13-263 2 kps posiada także przykręcany na stałe w dwóch miejscach dyszel do ramy.


Cena Przyczepy

Cena Brutto: 5 250,00 zł z VAT
VAT: 23%
Dostępność: 1 sztuka


Dane Techniczne Produktu


- Producent: Neptun Trailers
- Kod producenta: GN156
- Typ: Przyczepa Skrzyniowa
- DMC: 1300 KG
- Ładowność: 935 KG
- Massa Własna: 365 KG
- Wymiary: 2630 x 1450 x 400 mm
- Koła: 155/70 R13
- Oś: 2x750
- Uchylna Skrzynia: Nie
- Koło Podporowe: Tak
- Hamulec Najazdowy: Tak
- Oświetlenie: zgodne z przepisami o ruchu drogowym
- Gwarancja: 24 miesiące


Opis Przyczepy Samochodowej Neptun Nordica N13-263 2 kps


Tak jak już napisałem wcześniej, przyczepa Neptun Nordica N13-263 2 kps posiada sporej wielkości skrzynię do transportu towarów a jej możliwości ładunkowe można zwiększyć poprzez zdemontowanie wszystkich burt bocznych tworząc platformę do przewożenia dowolnych rzeczy ponad gabarytowych. Dzięki otwieranym wszystkim burtom - z prawej strony, lewej czy z tyłu, załadunek wózkiem widłowym nie będzie stanowił żadnego problemu. Wszystkie modele przyczep Nordica posiadają również wzmacniany profil boczny na wysokości podłogi, przez co jest ona chroniona podczas załadunku od uderzenia czołowo np. wózkiem widłowym czy innym pojazdem załadunkowym.

Przyczepa Samochodowa Nordica ze zdejmowanymi burtami

Z przyczepy, która jest przedstawiona na tej karcie produktu, można stworzyć dosłownie platformę do przewozu dużych ładunków dzięki zdejmowanym całkowicie burtom bocznym ale także słupkom podtrzymującym owe burty po rogach skrzyni ładunkowej.
Zastosowanie dwóch osi w tym modelu przyczepy sprawia, że jej właściwości jezdne oraz ładunkowe zostały wzmocnione. Zapewniają one stabilność przewożenia towarów (nawet trzy palety euro) i jego rozmieszczenia wewnątrz skrzyni.Każdy klient, który zdecyduje się zakupić nową Przyczepę Samochodową NORDICA N13-263 2 kps otrzymuje gotowy produkt do rejestracji w Wydziale Komunikacji wraz z kompletem wymaganych dokumentów - dokumentem zakupu, gwarancją na 2 lata, instrukcją obsługi pojazdu oraz homologacją EU producenta. Zachęcam Cię do osobistego odwiedzenia mojego sklepu i zapoznania się z pełną ofertą.

Warto także abyście zapoznali się z moimi poradnikami, które publikuję na Tym blogu. Każdy z nich napisany jest w oparciu o własne doświadczenia i spostrzeżenia. W większości przypadków dotyczą one przyczep samochodowych oraz przyczep kempingowych. Przeczytaj już teraz Jaką Kupić Przyczepą Samochodową. Na co zwrócić uwagę..., Jaką przyczepę samochodową można ciągnąć na kategorię B? oraz Zestaw pojazdów na 26 metrów czyli jak (Nie)transportować Towaru.

Lokalizacja Sklepu PrzyczepyMarter.pl


Punkt handlowy zlokalizowany jest w 95-082 Przygoń przy ulicy Łąkowej 3 (gmina Dobroń, województwo łódzkie). Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z oferowanym produktem możesz je zadać w komentarzu lub przesłać wiadomość e-mail na adres blog@przyczepymarter.pl


Komentarze