Przejściówka Gniazda Haka Przyczepy Adapter 13 na 7 pin [ SA058 ] Sklep Części i Akcesoria

Przejściówka gniazda haka samochodowego do przyczepy - adapter 13 na 7 pin to produkt uniwersalny. W większości przyczep samochodowych wtyczka do oświetlenia posiada 7 pinów. Natomiast w nowszych samochodach osobowych czy dostawczych montowane są już gniazda 13 pinowe. Adapter 13 pin na 7 pin wykonany jest z mocnej plastikowej obudowy, działający przy wszystkich przyczepach i gniazdach haków (oczywiście pod warunkiem poprawnego podłączenia przewodów elektrycznych w obu instalacjach).

Pełna oferta sklepu z częściami i akcesoriami do przyczep oraz cennik nowych przyczep samochodowych znajduje się na podstronie Oferta Sklepu PrzyczepyMarter.pl


Cena Produktu

Cena Brutto: 30,00 zł z VAT
VAT: 23% 
Dostępność: Tak
Dane Techniczne Produktu


- Kod produktu: SA058
- Stan Produktu: Nowy
- Wtyki: 13 na 7 pin
- Obudowa: mocna plastikowa
- Użyteczność: uniwersalny
- Dostawca: Unitrailer


Adapter gniazda 13 pin na wtyczkę 7 pinową

Na blogu PrzyczepyMarter.pl został opublikowany artykuł poradnik dla użytkowników przyczep samochodowych, w których omówione zostały problemy z elektryką, w tym także wskazówki jak je rozwiązać. Zachęcam Cię do przeczytania publikacji Przyczepki Samochodowe: Instrukcja Użytkowania i Pielęgnacji, a następnie dodania własnego komentarza pod artykułem z własnymi praktycznymi rozwiązaniami.

W ciągu ostatniego okresu na odwiedzanej teraz stronie internetowej, opublikowałem szereg innych tekstów opisujących wybrane aspekty zakupu i użytkowania przyczepek. Liczę na to, że wiele z nich okaże się dla Ciebie pomocnych. Już teraz zachęcam Cię do obserwowania mojego profilu na Facebooku i subskrybcji kanału z powiadomieniami e-mail.

Lokalizacja Sklepu PrzyczepyMarter.pl na Przygoniu (Łódzkie)


Punkt handlowy zlokalizowany jest w 95-082 Przygoń przy ulicy Łąkowej 3 (gmina Dobroń, województwo łódzkie). Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z oferowanym produktem możesz je zadać w komentarzu lub przesłać wiadomość e-mail na adres blog@przyczepymarter.pl


Komentarze