Caravaning Salon. Święto Podróżowania Przyczepami Kempingowymi w Niemczech

Nie od dzisiaj wiadomo, że nasi zachodni sąsiedzi z Niemiec czy Holandii to prawdziwi "włóczykije" mówiąc kolokwialnie. Wystarczy wyjechać w tamte strony w okresie letnim by na drogach spotkać masę podróżujących przyczepami kempingowymi. To zobowiązuje i dlatego właśnie w Niemczech a dokładnie w Düsseldorfie, co roku odbywają się największe targi przyczep kempingowych i kamperów oraz wszystkiego co jest związane z wyjazdami turystycznymi.

PrzyczepyMarter.pl: Sklep z Przyczepami Samochodowymi. Caravaning Salom
Caravaning Salon 2017/Materiały prasowe


W tym roku na targach w Niemczech pojawiło się blisko 232 tysiące zwiedzających. Z roku na rok ta liczba się zwiększa. Düsseldorf to miejsce, gdzie oprócz przeglądu rynku oraz poznaniem nowych trendów w świecie przyczep kempingowych, osoby zainteresowane caravaningiem mają pełen przegląd premier i innowacji na zbliżający się sezon.

Zwiedzający Caravan Salon 2017 mieli możliwość zapoznania się z ofertą 600 wystawców z Niemiec i nie tylko, którzy zaprezentowali najnowsze i nie jednokrotnie innowacyjne modele przyczep. Na ponad 214 tysiącach metrów kwadratowych było na pokazie około 2100 pojazdów rekreacyjnych (przyczep i kamperów), a także akcesoria, wyposażenie techniczne, osprzęt, markizy, kempingi, parki motorowe, a także oferty turystyczne.

Kolejne wydarzenie pod marką Caravaning Salon odbędzie się już za rok. Targi przyczep odbędą się w dniach od 24 sierpnia do 2 września 2018 roku.

Z ciekawostek należy wspomnieć, że i nad Wisłą nie jest źle ponieważ i do nas przyszła moda na caravaning. W okresie letnim większość wypożyczalni ma pełne obłożenie a nie brakuje także również targów z pojazdami do podróży turystycznych. Największe z nich to Targi Motoryzacyjne w Poznaniu (odbywają się w okresie letnim, na początku kwietnia 2018) ale już niebawem będzie można odwiedzić kolejne w Nadarzynie na Warsaw Expo. Wspomnę tylko, że wszystkie osoby zainteresowane Caravaningiem będą mogli odwiedzić Targi Camper & Caravan Show 2017 w dniach 20 - 22 października 2017 roku.

Dodaj Adres E-mail do Subskrybcji Bloga PrzyczepyMarter.pl


Zostaw swój adres e-mail w subskrybcji aby być powiadanym o publikowanych artykułach na blogu oraz o nowościach w ofercie sklepu z przyczepami samochodowymi oraz akcesoriami i dodatkami do nich.

Komentarze